Chceš se stát solvetech engineer?
Pak jsi na správném místě! Zde najdeš základní informace o práci u nás. Pokud se budeš chtít dozvědět více, pak nám napiš. Těšíme se na setkání!

Hledáme právě tebe

Budeme rádi když do týmu přibereme dalšího kolegu, který jako konstruktér má rád svou práci, rád se učí, přijímá nové výzvy a dotahuje projekty do konce. Mrkněte co dostanete od nás a ozvěte se.

#
Seberealizace a rozvoj

Ke každému členovi týmu přistipujeme individuálně. Hledáme jeho silné stránky a ty dále posilujeme. Podporujeme další vzdělávání.


#
Výzvy a zajímavé projekty

Pracujeme na projektech pro ty nejlepší značky v automobilovém průmyslu. Můžeš se přidat i ty. Postupným zvyšováním náročnosti se můžeš propracovat k sofistikovaným projektům v automotive.

#
Vyvážený životní styl a moderní prostředí

Práci chceme dělat na 100% a víme, že je důležité dobíjet energii ve aktivním odpočinkem i relaxací.


Život v Solvetechu

#
Otevřené a svěží prostředí

Sídlíme v moderní budově v centru Zlína, kde budete mít vše potřebné za rohem. Načerpání sil i vyvážený životní styl je pro nás důležitý, proto intenzivní práce střídáme s aktivním odpočinkem.

#
Naše hodnoty určují náš směr.

Naší misí je pomáhat lidem a dát ze sebe to nejlepší a to nejen prostřednictvím práce kterou děláme. Podílíme se také na podpoře několika neziskových projektů ve kterých podporujeme znevýhodněné děti v rozvoji nebo například rodiny, které se vlivem nemoci dostali do tíživé situace. Každý si vybírá projekt sám. A komu by jsi chtěl pomoci ty?

#
Pracovní prostředí plné výzev a zajímavých projektů.

Navrhujeme stroje pro přední evropské automobilky. Každý projekt je originál a práce se tak nestane sterotypem. Od jednoduchých projektů se můžeš propracovat přes komplexnější projekty až k vedení  větších projektů s více konstruktéry.

Jaké pozice nabízíme

#
Konstruktér 3D

Baví tě kreativita? Vymýšlení nových návrhů? Inovace reálných výrobků? Jako konstruktér můžeš zhmotnit své nápady, pracovat pro významné zákazníky v sofitikovaných konstrukčích programech a být u realizace velkých projektů.

#
Konstruktér 2D

Máš rád kvalitu, dokončování detailů a přesnost? Pak je tato pozice právě pro tebe. Postupně můžeš zpracování výkresové dokumentace spojit také s 3D návrhy a dokončováním projektů a realizovat tak celý projekt.

Jak se stát
Solvetechmanem?

#
Napiš nám

Napiš nám emailem něco o svých zkušenost a znalostech. O tom jak tyto dovednosti dále posunout a kam směřovat už proberem osobně. Těšíme se na setkání.

#
Potkáme se

Pobavíme kam pracovně směřujeme a jak bychom mohli spojit síly.#
Spolupracujme

A společně se tak posouváme dál.
Chci být solvetechman!

Napiš nám