Jednoúčelové stroje
odsdas
Dodáváme kompletní stroj a klíč. Navrhneme a vyrobíme Vám stroj či výrobní linku na míru Vašim požadavkům, dodáme a zprovozníme na Vašem pracovišti. Obrať se na nás.

Jednoúčelové stroje

V oblasti jednoúčelových strojů se zaměřujeme na zpracování kompletního projektu od zadání po předání a zprovoznění stroje. Vaše specifické požadavky zpracujeme do technického návrhu, který po společném schválení předáme do výroby. Reflektujeme specifičnost každé výrobní linky i jednotlivých výrobních operací každého stroje.

credit pana la salariu

Fáze projektu

Reference Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje
Automatizace – montážní sestava

V případě nutnosti přesunu dílů mezi jednotlivými pracovišti Vám navrhneme způsob dopravy a dodáme stanici pro připojení na manipulační prvek jako to bylo například u projektu montáže osvětlení.

Jednoúčelové stroje
Stroje pro automatizaci výroby.

Jednou z tipů zakázek jsou i projekty automatizační, kdy pro Vás navrhneme, vyrobíme a dodáme poloautomatické či automatické pracoviště. Na obrázku lze vidět automatizaci výroby vstřikovaných dílů, kdy operace zakládání, vyjímání a zásobení vstřikovacího stroje díly je prováděno polautomaticky.

Jednoúčelové stroje
Jednoúčelový stroj

V sekci jednoúčelových strojů jsme realizovali množství zakázek pro specifické výrobní operace. Jedním z nich je také měření délky vícekomponentního vstřikovaného výrobku, který zde můžete vidět. Pro bližší informace o realizaci Vašeho projektu jsme Vám k dispozici.

Naši klienti

# # # #
Všechny reference

Chci vyřešit můj projekt.

Kontaktovat solvetech