Přípravky
a ocelové kostrukce.odsdas
Ať už je pro Vás nezbytné přesné měření dílu nebo specifické upnutí ve výrobě dodáme Vám jednoduchý přípravek na míru Vašim požadavkům, prostorovým a technologickým možnostem. Realizujeme také zakázky v oblasti ocelových konstrukcí.

Přípravky a ocelové konstrukce

V sekci přípravky Vám můžeme nabídnout převzetí Vašeho zadání, návrh konstrukce pro specifickou aplikaci, kterou po vzájemném schválení dokončíme výrobou či montáži. Mezi naše nejčastěji realizované patří měřící či výrobní přípravky. Máme také bohaté zkušenosti s ocelovými konstrukcemi. Nahlédněte do našich referencí.

 

Fáze projektu

The top websites for

You need to be certain that you do everything that you can to write my essay make your essay readable.

buying term papers will have a lot of information for you.

Reference Přípravky a ocelové konstrukce

Přípravky a ocelové konstrukce
Návrh kovových schodišť

Připravíme Vám kompletní výrobní dokumentaci pro realizaci schodiště dle požadavků stavby s ohledem na požadavky norem a dostupné výrobní technologie.

Přípravky a ocelové konstrukce
Zásobník textilních výztuží

V oblasti návrhu ocelových konstrukcí Vám také navrhneme dopravníky či zásobníky na míru dle Vašich požadavků.

Přípravky a ocelové konstrukce
Přípravek měření patních lan

Vytváříme také návrhy ocelových konstrukcí. Můžeme Vám navrhnout schodiště, nosnou konstrukci nebo i komplexní ocelovou konstrukci jako lze vidět na obrázku. Pro více informací nebo pro realizaci projektu nás neváhekte kontaktovat.

Přípravky a ocelové konstrukce
Přípravek zakládání skel

Pokud do výroby potřebujete přípravek pro uložení dílu, krok mezi jednotlivými operacemi nebo přípravek pro obrobení dílu navrhneme a vyrobíme pro Vás řešení podle Vašich představ. Na obrázku můžete vidět přípravek pro uchycení skla osvětlení automobilu.

Přípravky a ocelové konstrukce
Měřící přípravky

Pro potřeby přesného měření dílů Vám dodáme měřící přípravek odpovídající Vašimu měřícímu zařízení a podmínkám pro měření. Na obrázku je přípravek pro měření 4 ks plastových dílů.

# Název firmy

Naši klienti

# # # #
Všechny reference

Chci vyřešit můj projekt.

Kontaktovat solvetech