Výrobní linky pro automobilový průmyslodsdas
Zpracujeme Vám stroj, výrobní linku, nebo i část projektu. Pracujeme v programu CATIA V5 dle standardů používaných v automotive.

Konstukční práce v automotive

Zajistíme Vám kompletní zpracování konstrukce stroje od konceptu po výkresovou dokumentaci. Díky sehranému týmu konstrukce dokážeme pružně reagovat na často měnící se požadavky, termíny i zadání prací. Rozsah našich projektů se pohybuje od konstrukce úchopných podavačů přes manipulátory po svařovací linky. Výsledek Vám dodáme zpracovaný v programu CATIA V5 dle standardů pro příslušný projekt. Využít nás můžete také v případě Vašich omezených kapacit jako spolupráci pro dokončení projektu.

 

Fáze projektu

Reference Automotive

Automotive
Konstrukce manipulátorů v automobilovém průmyslu

Navrhneme Vám manipulátor dle postupů v automotive se zaměřením na jednoduchost a funkčnost konstrukce. Při konstrukci jsme schopni slplňovat standardy předních automobilových značek. Na obrázku můžete vidět příklad jedné z našeho projektu pro VW.

#
Automotive
Automatizované svařovací pracoviště

Realizovali jsme množství projektů svařovacích linek. Můžete si u nás objednat konstrukci samostatného pracoviště nebo i části výrobní linky. Na obrázku můžete vidět realizovaný projekt v ČR.

#
Automotive
Poloautomaticke pracoviste
Poloautomatická pracoviště

Dalším z řady projektů, které si můžete u nás zadat jsou poloautomatická pracoviště. Při zpracování těchto zařízení optimalzujeme návrh směrem k jednoduchosti zařízení, funkčnosti a neposledně také zajišťujeme ergonomickým požadavkům pro práci. Pro více informací nás kontaktujte.

#

Naši klienti

# # # #
Všechny reference

Chci vyřešit můj projekt.

Kontaktovat solvetech