Realizovali jsme.
Nové projekty jsou pro nás vždy výzvou a také prostorem pro uplatnění znalostí z realizovaných zakázek. Zde najdete některé z nich.
Návrh kovových schodišť

Připravíme Vám kompletní výrobní dokumentaci pro realizaci schodiště dle požadavků stavby s ohledem na požadavky norem a dostupné výrobní technologie.

Zásobník textilních výztuží

V oblasti návrhu ocelových konstrukcí Vám také navrhneme dopravníky či zásobníky na míru dle Vašich požadavků.

Výrobní linky pro automobilový průmysl
Přípravek měření patních lan

Vytváříme také návrhy ocelových konstrukcí. Můžeme Vám navrhnout schodiště, nosnou konstrukci nebo i komplexní ocelovou konstrukci jako lze vidět na obrázku. Pro více informací nebo pro realizaci projektu nás neváhekte kontaktovat.

Jednoúčelové stroje
Automatizace – montážní sestava

V případě nutnosti přesunu dílů mezi jednotlivými pracovišti Vám navrhneme způsob dopravy a dodáme stanici pro připojení na manipulační prvek jako to bylo například u projektu montáže osvětlení.

Jednoúčelové stroje
Stroje pro automatizaci výroby.

Jednou z tipů zakázek jsou i projekty automatizační, kdy pro Vás navrhneme, vyrobíme a dodáme poloautomatické či automatické pracoviště. Na obrázku lze vidět automatizaci výroby vstřikovaných dílů, kdy operace zakládání, vyjímání a zásobení vstřikovacího stroje díly je prováděno polautomaticky.

Výrobní linky pro automobilový průmysl
Přípravek zakládání skel

Pokud do výroby potřebujete přípravek pro uložení dílu, krok mezi jednotlivými operacemi nebo přípravek pro obrobení dílu navrhneme a vyrobíme pro Vás řešení podle Vašich představ. Na obrázku můžete vidět přípravek pro uchycení skla osvětlení automobilu.

Jednoúčelové stroje
Jednoúčelový stroj

V sekci jednoúčelových strojů jsme realizovali množství zakázek pro specifické výrobní operace. Jedním z nich je také měření délky vícekomponentního vstřikovaného výrobku, který zde můžete vidět. Pro bližší informace o realizaci Vašeho projektu jsme Vám k dispozici.

Přípravky a ocelové konstrukce
Konstrukce manipulátorů v automobilovém průmyslu

Navrhneme Vám manipulátor dle postupů v automotive se zaměřením na jednoduchost a funkčnost konstrukce. Při konstrukci jsme schopni slplňovat standardy předních automobilových značek. Na obrázku můžete vidět příklad jedné z našeho projektu pro VW.

#
Přípravky a ocelové konstrukce
Automatizované svařovací pracoviště

Realizovali jsme množství projektů svařovacích linek. Můžete si u nás objednat konstrukci samostatného pracoviště nebo i části výrobní linky. Na obrázku můžete vidět realizovaný projekt v ČR.

#
Výrobní linky pro automobilový průmysl
Měřící přípravky

Pro potřeby přesného měření dílů Vám dodáme měřící přípravek odpovídající Vašimu měřícímu zařízení a podmínkám pro měření. Na obrázku je přípravek pro měření 4 ks plastových dílů.

# Název firmy

Naši klienti

# # # #

Chci vyřešit můj projekt.

Kontaktovat solvetech