Tvoříme budoucnost v oblasti vývoje a inovací.

Why us?

Inovace

Inovaci máme v naší DNA.

Spolehlivost

Kvalita, spolehlivost a dodržování termínů je naše denní realita.

Profesionalita

Profesionalita, preciznost a rozvoj je naše kormidlo do budoucna.

Vývoj společnosti

Minulost

Společnost SOLVETECH ENGINEERING navazuje na zkušenosti v oblasti konstrukce kolejových vozidel, plastových dílů, robotických linek a konstrukce nástrojů. V prvních letech fungování tyto znalosti prohlubuje a dále rozvíjí zahraniční spoluprací v oblasti biomechaniky – konstrukce náhrad končetin, externích fixátorů. Dále také rozšiřuje své služby o oblast mechanický analýz, konstrukce nástrojů pro výrobu plastových výrobků a zkušenosti s modelováním komplexních plošných modelů.

Současnost

Dále rozšiřujeme tým v oblasti konstrukce v licencovaném softwaru – CATIA, mechanické analýzy v programu Femap od Siemens o oblast pokročilých výpočtů životnosti a dynamických analýz, kupujeme první 3D tiskárny a dále spojujeme jednotlivé činnosti v sourodý tým integrující jednotlivé činnosti. Rozvíjíme důležité projekty v oblasti biomechaniky, pracujeme na vývoji a konstrukci komponent do letadel.

Budoucnost

Rozšiřujeme spolupráce s předními výrobci letadel, automobilů, vývojovými týmy v oblasti transportation a biomechaniky. Implementuje virtuální realitu do vývojového procesu a další technologie, vytváříme precizní a moderní konstrukční kancelář 21. století.

foto

Žijeme našimi hodnotami

  • Spolupráce
  • Otevřenost
  • Vzájemný respekt
  • Vyváženost pracovního a osobního života našich zaměstnanců

Kontaktujte nás

Konstrukce

solvetech@solvetech.cz

3D tisk

3dprint@solvetech.cz

FEM / CAE výpočty

fem@solvetech.cz