Oblasti vývoje

Biomechanika

V oblasti biomedicínského inženýrství Vám můžeme nabídnout komplexní propojení nabízených služeb od koncepčního designu přes vývoj výrobku s využitím CAE simulací, 3D tisku prototypů, reálného odzkoušení až po konstrukci finálního výrobku, přípravu pro sériovou výrobu a konstrukci forem či průmyslové automatizace v rámci komplexního řešení. Vyvíjíme výrobky společně s lékaři, ortopedy, elektroinženýry, akademiky, designery i biomedicínskými inženýry.

Plasty

V oblasti vývoje plastů se zaměřujeme na konstrukční a vývojové práce pro interiérové i exteriérové díly kolejového a zemědělského průmyslu. Jedním z oborů našeho působení je také vývoj plastový výrobků pro biomedicínské inženýrství a rozvíjíme také služby v oblasti CAE analýz vstřikování plastů.

Analýzy FEA/CAE

Pro dosažení požadavku zákazníku, bezpečnost, dostatečnou životnost či splnění předpisů zpracováváme výpočty a simulace pro ověření tuhosti, pevnosti, životnosti dynamického chování konstrukcí v oblasti automotive, transportation či průmyslové industrializace. Kromě lineárních a nelineárních analýz Vám můžeme také nabídnout vývoj experimentální metody testování a zařízení k tomu určených.

3D tisk

V rámci rozšiřování komplexnosti našich služeb využíváme 3D TISK metodou SLA, FDM. Nabízíme také tisk pryže či materiálů s uhlíkovým vláknem.

Robotika

V oblasti industrializace se zaměřujeme primárně na konstrukci automatizovaných, především svařovacích pracovišť. Máme množství realizovaných projektů právě v oblasti konstrukce robotických linek, jednoúčelových strojů i komplexních robotických pracovišť.

Letadla, kolejová vozidla, zemědělské stroje

Nabízíme Vám naše zkušenosti v oblasti vývoje, konstrukce částí letadel, kolejových vozidel a zemědělských strojů s možností zpracování FEM analýz či 3D tisku prototypů a jejich odzkoušení / testování.